Rreth Nesh

Operojme prej disa vitesh ne treg. Shesim makina te markava te ndryshme me cmimet me te lira ne vend.
Deshironi te shisni makinen tuaj? Ne iu ofrojme zgjidhjen me te lehte dhe te shpejte per ju.
Blejme makina te viteve te ndryshme,te markave te ndryshme,me ose pa dogane,ne gjendje pune ose jo.

Per me shume informacione na kontaktoni.