BMW SERIA 3

BMW SERIA 3

Special
Detajet e makinës
Trupi Sedan
Kilometra 170000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori N/A
Viti 2007
Kambja Manual
Drive RWD
Ngjyra Jasht Gri
Ngjyra mbrenda Zi
Registered 2007
Stock id N/A
VIN:
Features
 • A/C: Front
 • A/C: Rear
 • ABS
 • Bucket Seats
 • Cargo Area Light
 • Cargo Cover: Retractable
 • CD player
 • ESP
 • Exhaust Tip Color: Chrome
 • Exhaust: Dual Tip
 • External Temperature Display
 • Front Suspension Classification: Independent
 • Front Suspension Type: Double Ball Joint
 • Front Wipers: Rain Sensing
 • Gauge: Tachometer
 • Passenger Seat Power Adjustments: Height
 • Power Door Locks
 • Power Outlet(s): 12V Cargo Area
 • Power Seats
 • Rear Shock Type: Gas
 • Rear Spoiler
 • Rear Spring Type: Coil
Seller Note

Shitet BMW Seria 3 320 Kambio Automatik,Tronik Fundi Vitit 2007 Me 163 PS, Motorr 2.0.Full. Ekran Te Madh Navigator Profesional DvD Cd Player Aux Audio Pilot Automat Tapiceri Ngjyre Pana Tavan Xhami Panoramik Shum e Bukur Ne Llojin e Vet.Klima Digitale Airbag Abs DTC Disqe 17 INCH Goma te Reja Sapo Vendosura Ngjyra Gri E Erret Komando ne Timon Ndezje Me Buton Start Stop Sensor Shiu Sensor Dritash Sensor Mbrapa Mbyllje Qendrore Xhama Pasqyra Elektrike Sistem Alarmi Fabrike.Makina Disponon KM Origjinale Mund Ti Kontrolloni Ku Te Doni Gjendja Motorrike Dhe Xhenerike Shum e Mire Sapo Nderruar Vajrat Komplet,letrat per nje vit deri nentor 2020 Cmimi pak iDiskutueshem Viber / WhatsApp.Makina ndodhet ne Elbasan . 0699710129

sqShqip
sqShqip