Hyundai Santafe 2.2Nafte 2007 7Vende Automat Super

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2007 7Vende Automat Super

Detajet e makinës
Trupi Forestrat
Kilometra 120000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori N/A
Viti 2007
Kambja Automatik
Drive AWD
Ngjyra Jasht E Kaltërt
Ngjyra mbrenda Zezë
Registered 2007
Stock id N/A
VIN:
Features
 • ABS
 • ABS: 4-Wheel
 • Active Head Restraints: Dual Front
 • Antilock Brakes
 • aretm lalala
 • Armrests: Rear Center Folding With Storage
 • Bucket Seats
 • Cargo Area Light
 • Cargo Cover: Retractable
 • Daytime Running Lights
 • Defosteri i xhamit
 • Door Handle Color: Body-Color
 • ESP
 • Exhaust Tip Color: Chrome
 • Exhaust: Dual Tip
 • Front Bumper Color: Body-Color
 • Front Fog Lights
 • Front Headrests: Power Adjustable
Seller Note

Hyundai Santafe 2.2 Nafte 2007
Kambio Automatike
124.000 Km
7 Vendeshe
4×4 me Buton
Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje
4 Xhama Elektrik
Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence
Timoni Hidraulik, Lekure dhe me Komanda
Bluetooth/Cd/Aux
Hapje + Mbyllje Qendrore me Pult
Klima Bizonale Auto
Mbeshtetese Krahu
Drita Mjegulle
Tavan Xhami Panoramik me Hapje te Rreshqitshme nga Jashte
Disqe Alumini 18R
Vaj + Filtra te Sapo Nderruara
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!!
6 MUAJ GARANCI KAMJO + MOTORR
0693365909

 

sqShqip
sqShqip