MAKINA TE PERDORURA Audi A3 2005 Sedan

Detajet e makinës
Trupi Sedan
Kilometra 250000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori 2.0
Viti 2005
Kambja Automatik
Drive N/A
Ngjyra Jasht Zezë
Ngjyra mbrenda Zezë
Registered N/A
Stock id 3293
VIN:
Seller Note

Audi a3 Sportback viti 2005, Kambio Automatike dsg +/- , Marshe ne Timon, 2 Celsa, Klima Dual Zone, ESP, ABS, SRS, Audio Radio, CD, Xhama dhe Pasqyra Elektronike, Pasqyra me Palosje, Disqe 17′ me goma shum te mira. Letra e sapoprera deri ne nentor 2020
Cel: 0692699516
Cmimi: 4.800€

sqShqip
sqShqip