MAKINA TE PERDORURA BMW Seria 5 2005 Sedan

Detajet e makinës
Trupi Sedan
Kilometra 250000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori 3.0
Viti 2005
Kambja Automatik
Drive N/A
Ngjyra Jasht e Hirit
Ngjyra mbrenda Beizh
Registered N/A
Stock id 3315
VIN:
Seller Note

Shes BMW Seria 5 motorr nafte 3.0. Makina esht ne gjendje te perkryer (makine merakliu). Makina esht perdorur vetem ne rruge autostrade.
Makina ka :
Motorr 3.0 nafte shum i fuqishem
Kamio automatike
Pilot automatik
Sensor parkimi para mrapa
Navi i madh full opsion CD dhe DVD
Pasqyra me palosje dhe me levizje elektrike
Baxha xhami
Komanda ne timon
DS mode
Dtc dhe dsc
Sedilje elektrike
Klima bizonale
Mbyllje qendrore
Xhama te zinj origjinal.
Makina disponon feneret e tipit t ri (2009) t blera 1000 euro, xeno bixeno shum te fuqishme. Llampa xeno origjinale te reja.
Makines i jan bere gjithe sherbimet ne kohe.
I esht nderruar motorri dhe injektoret me 80 mij kilometra ne gjendje perfekte.
Makina ka goma te reja komplet 100%
Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Xhenerike 100% perfekt.
E shes per arsye se do marr dicka me te re.
Cmimi pak i diskutueshem5600

sqShqip
sqShqip