MAKINA TE PERDORURA Volkswagen Golf . 1999 Compact

Detajet e makinës
Trupi Compact
Kilometra 173000 KM
Lloji i karburantit LPG Autogas
Motori N/A
Viti 1999
Kambja Manual
Drive N/A
Ngjyra Jasht Bardhë
Ngjyra mbrenda Beizh
Registered 20/12/2020
Stock id 3323
VIN:
Features
  • Kondiciener
  • Mbyllje me Energji
  • Stereo AM / FM
  • MP3 Player
  • Airbag: Shofer
  • Airbag: Pasagjer
Seller Note

VOLKSWAGEN GOLF 4 ME MOTOR 1.6SR Benzin-gaz. Impianti i gazit eshte i shenuar ne leje qarkullimi ka dhe 2 vite garanci akoma. MAKINA ESHTE 20.12.1999.ME TE GJITHA LETRAT E PRERA DERI NE 30 TETOR 2020. Makina i ka te gjitha vaj filtra te sapo bera. Cmimi 1700€!!!!!!
Kejdi 0696654687

sqShqip
sqShqip