MAKINA TE PERDORURA Volkswagen Golf . 2000 Coupe

Detajet e makinës
Trupi Coupe
Kilometra 250000 KM
Lloji i karburantit Benzinë
Motori 1.8
Viti 2000
Kambja Manual
Drive N/A
Ngjyra Jasht E Kaltërt
Ngjyra mbrenda N/A
Registered N/A
Stock id 3287
VIN:
Seller Note

Nr.kontakti. 0676459495
Ne shitje Golf 4 Gti 1.8T turbo k03 me dopjo helik , benzin/gaz gjendje super , ngjyra blue metalizato teper e mbajtur si nga ana estetike po ashtu edhe xhenerike ka vetem 1 gervishtje ne parakolp edhe asgje tjeter , sherbime te sapo bera : freksion , dinamo , rrip dinamo , termostat , ferrota , pomp abs si dhe sensora abs , shoqerohet me 2 pale disqe R17 + R18 , ka fenere me angel eyes (rrathe) shum i rralle ne llojin e vet , per 100km harrxhon 5 mij lek gaz makina disponon klima , tavan plus kollona kamosh , sallon lekure , sedilje origjinale RECARO me ngrofje , kasetofon me disk,usb,aux , pasyra elektrike hapje-mbyllje me buton , makina ka 252 mij kilometra origjinale te cilat mund ti kontrolloni ku te doni , amortizatora plus susta te kuqe sport , taksa + siguracion deri ne 26 dhjetor 2020 , shitet per arsye ekonomike shendetesore cmimi shum pak i diskutueshem , makina shoqerohet edhe me 1 pal disqe edhe ka cmim tjeter me te lire .

sqShqip
sqShqip