Mercedes

Detajet e makinës
Trupi Sedan
Kilometra 190000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori 220
Viti 2006
Kambja Automatik
Drive N/A
Ngjyra Jasht e Hirit
Ngjyra mbrenda Zezë
Registered N/A
Stock id 3092
VIN:
Features
  • Kondiciener
  • Airbag: Shofer
  • Airbag: Pasagjer
  • Frenat Antilock
Seller Note

Makina eshte e sapo ardhur nga italia me te gjith sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ju.Esht e mbajtur mir si brenda dhe jasht

Nr.telefonit 0694645772

sqShqip
sqShqip