TOYOTA Corolla Verso

Detajet e makinës
Trupi Sedan
Kilometra 200000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori 2.2
Viti 2007
Kambja Manual
Drive N/A
Ngjyra Jasht e Hirit
Ngjyra mbrenda Zezë
Registered N/A
Stock id 3076
VIN:
Features
  • Kondiciener
  • Airbag: Shofer
  • Airbag: Pasagjer
  • Frenat Antilock
Seller Note

Toyota Corolla verso viti 2007
Motor 2.2 NAFT d4d e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar
Me 200 km original liber sherbimi gjendje perfekte
Me 7 vende ,
Me clima, KOMANDA ne TIMON, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, 2 celsa start button
Xhama te zi original, sensor parkimi para mbrapa
Gati per targa

sqShqip
sqShqip