Volkswagel Golf 5 Plus

Volkswagel Golf 5 Plus

Detajet e makinës
Trupi Sedan
Kilometra 230000 KM
Lloji i karburantit Naftë
Motori N/A
Viti 2006
Kambja Manual
Drive RWD
Ngjyra Jasht e Hirit
Ngjyra mbrenda Zezë
Registered 2006
Stock id N/A
VIN:
Features
 • A/C: Front
 • A/C: Rear
 • ABS
 • Airbag: Driver
 • Airbag: Passenger
 • Alloy Wheels
 • Auxiliary Audio Input: MP3
 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • Center Differential: Mechanical
 • Central locking
 • Child Safety Door Locks
 • Easy Entry: Power Steering Wheel
 • Electronic Brakeforce Distribution
 • Fog Lights
 • Front Air Conditioning Zones: Dual
 • Front Air Conditioning: Automatic Climate Control
 • Front Spring Type: Coil
 • Front Stabilizer Bar
 • Front Struts
 • Front Suspension Classification: Independent
 • Hill Holder Control
 • In-Dash CD: MP3 Playback
 • Keyless Entry
Seller Note

Volkswagen Golf V Plus i sapo ardhur nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re makina ska asnje shenj perdorimi me boje te fabrikes. Motorr 1.9 Diesel dhe kamio automatike DSG. Viti prodhimit 9/2006 , Sensor drite shiu dhe parkimi, ganxhe rimorkimi elektrike , sedilje me ngrohje, radio cd dhe lidhje wifi e aux me tel , kompiuter bordi kultifunksional , disqe alumini me 4 goma te reja , etj e gatcme per cdo lloj prove makina ka doganen e paguar. Volanti i nderruar i ri ne kuti. Kilometrat te garantuara me liber te plot servisi.Cel 0698886160

sqShqip
sqShqip